Büroomööbli aastalõpu pakkumine

27. november 2018

TÖÖMÖÖBLI SEERIA KROG -15%

Küsi pakkumist, aitame just sulle sobiva komplekti kokku panna.

Näidishind allolevale komplektile  285,60 eur + KM (tavahind 336€ + KM). Komplektis:

 • tööpind KR-L/16
 • jalakomplekt
 • abipind-kapp KR-A3U
 • vahekilp KR-VK1
 • toonid ja materjal valitav

TÖÖTOOL SENSE (FORMA5)
Soodushind 289 eur +KM

Sense on olnud meie selle aasta populaarseim tool, sellepärast pakume seda nüüd aasta lõpus veel eriti heas konfiguratsioonis eriti hea hinnaga! Selles pakkumises sisaldub

 • Synchro Atom sünkroonmehhanism
 • reguleeritav istmesügavus
 • 3D käetoed
 • asümmeetriliselt reguleeritav nimmetugi
 • kummirattad kõvale põrandale
 • istmekangas ja seljatoe võrk valitav

Tahad midagi lisaks (hoopis valget raami? peatuge? nahast istet?) või hoopis millestki loobuda (istme sügavus ongi juba täpselt paras? käetoed on sind alati häirinud?)? Küsi ka muid variante!

Sooduspakkumised kehtivad tellimisel kuni 31.12.2018. Hind ei sisalda transporti ega paigaldust. Lisainfo: thulema@kitmanthulema.ee

Loe edasi Sulge

Bruno järelkaja

15. oktoober 2018

Elukeskkondliku toote kategoorias hakkas silma avatud planeeringuga töökeskkonna mööbelÜha enam räägitakse avatud kontoriruumi eeliste kõrval ka puudustest: süvenenult tööd teha on võimatu, kaob privaatsus, pidev mürataust tekitab stressi. See on põhjus, miks mõeldakse välja helisummutavaid ja ruumis eralduda võimaldavaid tooteid.

Selle konkursi heaks näiteks on tooted, mis on valminud kvaliteedi poolest tuntud tootjate ja disainerite koostöös. Pehme mööbli seeria August (disainer Pent Talvet, tootja Softrend) koosneb kõrgete helisummutavate seinte ja katusega tugitoolidest ning diivanitest, mis lubavad ruumi luua eri suuruses privaatseid saarekesi. Diivanite-tugitoolide sari Nesto (disainer Martin Saar, tootja Borg) aitab tekitada mikrokeskkonna privaatseks tööks või puhkuseks. Sellesse rubriiki klapib ka töölaua tööstuslikust vildist sirm Somus (disainer Liisa Kuusik, tootja Kitman Thulema), mis aitab summutada heli ja näeb ka esteetiline välja.

Ene Läkk “Luua või mitte luua? Uue toote küsimus”, Sirp 28.09.2018

Loe edasi Sulge

Disainiööl Thulema salongis

6. september 2018

Kutsume sind osa võtma Disainiöö üritustest Thulema salongis 12. ja 13. septembril.
Seekordsed külalised ja lektorid keskenduvad inimsõbralikkusele kontoris ja ruumis üldisemalt: Martin Pärn räägib uutest suundumustest tööruumi korraldamisel, Valdo Ruul tutvustab inimesekeskse valgustuse ideed ning Karsten Buchfelner Wagnerist tutvustab disainiauhindadega pärjatud innovaatilisi toole, mida on võimalik ka kohapeal proovida. Täpsema sisututvustuse ja ajakava leiad allpool.

Tule ning veeda mõnusalt aega meie hubases salongis Pärnu mnt 158, Tallinnas, suhtle oma ala proffidega ning lase end uutest ideedest inspireerida!

Disainiöö festivali nädalal, 10.-14. septembril oleme avatud tavalisest kauem: 9-18.

12. septembril 2018. a. kell 14

Inimesekeskne valgustus / Human Centric Lighting

Valgusel on suur mõju inimestele. Valgus stimuleerib meid ja mõjutab meie meeleolu ja aktiivsuse taset. Inimesekeskse valgustuse lahendused toetavad inimeste ööpäevast rütmi, parandavad keskendumisvõimet, ennetavad unehäireid ja parandavad meie üldist heaolu. Selline uue valguse kasutamine on saanud võimalikuks tänu uutele teadmistele valguse bioloogilise mõju kohta ja hiljutistele valgustustehnoloogia uuendustele.

Teemat ja võimalusi tutvustab Valdo Ruulning esitleme Glamoxi ja Luxo nutikaid valgusteid ning valgusjuhtimissüsteeme.

Lisa Facebook’i üritus oma kalendrisse

13. septembril 2018. a. kell 13

Homne kontor

Tänane töö nõuab uusi tavasid ja homseid ruume. Thulema tootepere peamine autorMartin Pärn (Iseasi) räägib sellest, kuidas me peatselt kontoris töötame.

13. septembril 2018. a. kell 14

Well-being in All Areas

Ka kõige mugavam tool muutub ebamugavaks, kui seal pikalt istuda. Seevastu istudes liikuvuses püsimine ei lase tüüpilistel istuvast tööst tulenevatel vaevustel tekkida. Saksa tootja Wagner on tuntud oma dünaamiliste toolide poolest, mis aitavad selja tervist hoida.
Karsten Buchfelner tutvustab Wagneri värskeid kuid juba paljude disainiauhindadega pärjatud innovaatilisi toole.

Lisa Facebook’i üritus oma kalendrisse

Loe edasi Sulge

Tulekul: Thulema kontorimööblit näeb teleekraanidel

12. detsember 2017

2018. aasta sügisel ETV eetrisse jõudva telesarja “Pank” meeskond on avaldanud esimesed kaadrid, mis lasevad eesootavast pisut aimu saada. Seriaali keskmes olevat jõukat panka sisustab Thulema aegumatu mööbel.

Seriaal “Pank” asetab fookusesse ühe riigi, kahe panga ja terve rea inimeste võidud ning kaotused. Kümne tunni jooksul rullub vaatajate ees lahti draama 1990ndate Eestist: spetsiifilisest ajajärgust, mis jättis kõigisse jälje − kellesse haava, kellesse jumaliku käepuudutuse.

Seriaal jõuab eetrisse 2018. aasta septembris ERR-is. Sari valmib Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks.

“Riigis, kus leiba sai talongiga ning restorani pääsemiseks oli vaja šveitserile 25 rubla anda, muutus ühel hetkel kõik. Tänavatele tuli suhkruvatt ja erataksod, valuutapoodidest võis osta sulejopesid ja sukkpükse, igaüks võis erastada korteri või teha oma firma. Mõned tegid oma panga,” seisab telesarja Facebooki lehel oleva treileri kirjelduses.

Loe edasi Sulge

Kitman Thulema käivitas uue loodussõbraliku viimistlustehnoloogia

17. september 2015

Augustis käivitasime tootmises uue pulbertehnoloogial põhineva viimistlusliini. Uus tehnoloogia võimaldab võrreldes varasemaga viia sisse mitmed olulised kvaliteeti mõjutavad muudatused. Paraneb viimistluse kvaliteet, kasvab üldine tootlikkus ja mis kõige olulisem – tänu detailide fosfaadivabale eeltöötlemisele väheneb kahjulik mõju keskkonnale.

Eeltöötluse eesmärk on puhastada töödeldud materjalilt kogu mustus, rasv ja osakesed enne viimistlust. Lisaks annab eeltöötlus värvile soodsa nakkepinna ja parandab  viimistletavate detailide korrosioonikindlust. Traditsiooniliselt on värvimise eeltöötlusena sisetingimustesse paigaldataval mööbli metallosadel kasutatud nn raudfosfaatimist, mis oli senini ka meil kasutusel. See aga on keskkonnale kahjuliku mõjuga, kuna sisaldab suures koguses fosforhappeid ehk fosfaate. Fosfaadid põhjustavad veekogude tugevat eutrofeerumist ja seetõttu on EL keelanud nende kasutamise näiteks kodumajapidamises kasutatavates pesuvahendites. Raudfosfaatimine toodab ka palju sadet, mida tuleb käsitleda ohtliku jäätmena. Uus tehnoloogia ja meetod ei sisalda fosfaate, ka pesuaine pindaktiivne aine on täiesti biolagunev – sellega oleme suutnud koormuse keskkonnale minimaliseerida.

Uut tehnoloogiat kasutame laudade ja kontorimööbli, riiulite, koolimööbli ja pehme mööbli tarbeks erinevate detailide tootmisel.

Uue viimistlusliini võtsime kasutusele EASi programmi „Suurinvestori toetus tööstusettevõtjale“ kaasabil, mille käigus tehti Kitman Thulema tootmistehnoloogiasse investeering mahuga 3,24 mil eur, millest toetus moodustas 800 000 eur, ülejäänud oli omafinantseering.

Loe edasi Sulge