Rae Gümnaasiumi uus lennukas koolihoone valmis enne kui lapsed koolimajja jõudsid

19. veebruar 2024

Koko arhitektid ideekavandiga ’Lennuk’ on loonud suurepärase kunstiteose. Millesse Kitman Thulema oma parima meeskonnaga on loonud suurepärase sisustuse. Meie tehases valmisid kõik mööblilahendused, kogu sisustus alates garderoobidest klassiruumideni, ja kõik, mis sinna vahele mahub.Soovime Rae Gümnaasiumile edukat kooliaasta algust septembris 2024 ja täname koostöö eest kõiki koostööpartnereid!Vaata lisa

Loe edasi Sulge

SKÄR x DIIVAN

8. veebruar 2024

Ajakirja Diivan värskes numbris – tänapäeva tähistav Thulema SKÄR.

Lauaseeria SKÄR on loodud uude kontorisse, kus töö ei istu ühe kindla laua taga, vaid liigub kogu ruumis ringi.

Loe edasi Sulge

THULEMA X ZILENZIO

22. detsember 2023

Helikeskkond on nagu tervis – sellele ei mõelda sageli enne kui see probleeme hakkab tekitama. Erinevates kognitiivsetes uuringutes on leitud, et müra avaldab negatiivset mõju meie produktiivsusele, täpsusele ja info meeldejätmise võimele. Kontoris seisame kõrvutsi peamiselt inimeste tekitatava müra – kõnega, aga samuti akustika muude probleemidega, mida pole otstarbekas ehituslikult lõpuni lahendada. Oma tootearendusel parimaid Rootsi akustikuid kaasav ettevõte Zilenzio on täielikult spetsialiseerunud just eelkõige selliste müramurede lahendamisele. Dennis Wirenborg rääkis 6. detsembril Thulemas lihtsalt ja ausalt, kuidas nende ettevõte saab oma ekspertide ja toodete abil akustilise keskkonna parandamisel abiks olla. Muidugi tuli teemaks Zilenzio akustiliste toodete elutsükkel ja jätkusuutlikkus, ning seegi, et põhjamaade parimate disainistuudiote (Note Design Studio, Norm Architects jt) käe alt tulnutena on need tooted ka tõeliseks silma-kommiks. Kes oli kohal, veendus ise.

Loe edasi Sulge

THULEMA X INTERSTUHL

12. oktoober 2023

Meie salongis said Thulema-sõbrad taas pisut targemaks. Kontorite trende ja õige töötooli osatähtsust meie töökodudes tutvustas Euroopa suurima töötoolide tootja INTERSTUHLi esindaja Christian Müller (Saksamaa). Saksa päritolu Interstuhl on Euroopa juhtivaid toolitootjaid: 60+ aastat kogemust ja 30+ miljonit müüdud tooli on muljetavaldavad numbrid. Interstuhlile on iseloomulik tehniline täiuslikkus, kompromissitu kvaliteet, kõigi meeltega kogetav disain ning kõigi ressursside hoolikas käsitsemine. Uute kohtumisteni, head Thulema-sõbrad!

Loe edasi Sulge

Thulema X Nevotex

21. september 2023

Eile oli meie salong täidetud rohelist tulevikku väärtustavate sisearhitektidega!

Nii meid kui meie sõpru-sisearhitekte Nevotexi esindajad Rootsist, kes teadsid kõike mööblikangastest ja tulevikutrendidest. Anders Bergqvist rääkis kangatrendide olevikust ja tulevikust. Sandra Comstedt ja Urban Stenevi diskuteerisid teemal: kumb on olulisem, kas trende järgiv disain või roheline tulevik, või kas need kaks saaksid ehk võrdsetel alustel samas ruumis viibida? Samuti räägiti nahast.

Loe edasi Sulge

THULEMA X BIGBANK

25. juuli 2023

Bigbank kolis uude kontorisse – kogu maja sai täidetud Thulema mööbliga, et luua põhjamaise disaini abil oma inimestele eriti mõnus ja hubane töökeskkond. Vaata lähemalt

Kui ka sina tahaksid kodumaisest kontorimugavusest osa saada, osale Bigbanki loosis või leia oma uus kontorimööbel meie kodulehelt.

Loe edasi Sulge

THULEMA X PATTIO

19. mai 2023

Kontor ei ole enam kontor. Enne pandeemiat nägid meie töökodud ja päriskodud vägagi erinevad välja. Tänases maailmas on need piirid hägused, töökodu peab olema täpselt sama mugav, sama kodune, sama värviline, kui meie päriskodu.
Seda soovi arvestades otsime mööblitootjana, disainerina, sisearhitektina iga päev võimalusi muutusteks. Kuidas tuua päriselu meie töökoju? Kuidas tekitada must-valge-hallides kontorites emotsioone, tundeid, inspiratsiooni? Värve kandval mööblil on selles võimas roll.

Kutsume sind kolmapäeval, 31. mail kell 15 Thulema salongi inspireeruma. Thulemas esitleb tooteid ja räägib valgusest, soojusest ning eelkõige värvidest Hispaania mööblitootja Forma 5 ja selle brändi Pattio esindaja, Hispaania fiilingu saadik Pablo Limeres.

Seminar toimub Thulema õpi- ja töökeskkonna sisustust tutvustava üritussarja raames. Selle hooaja viimane.
Vaid selleks õhtuks saab Thulema salongist Casa Tapas, kus pakutakse suupisteid ja head veini otse Sevilla päikese alt kuumade rütmide saatel.

Esitlus on inglise keeles. Osavõtt on tasuta.

Registreeru, palun, kirjutades thulema@thulema.ee

Loe edasi Sulge

SEMINAR: PISTIKUPESADE JA KAABLIMAJANDUSE LAHENDUSED MUUTUNUD TÖÖKODUS

6. veebruar 2023

Kontor ei ole enam kontor. On tore mõelda, et võime oma tööd teha kus tahes, kuid oleme reaalsuses siiski piiratud kohtadega, kust meie arvuti voolu saab. Ja vool liigub endiselt ainult vanaaegsel moel juhtmeid mööda.
Kuidas saab elekter laua sisse või kuhu iganes, kus meile tööd teha meeldib? Kolmapäeval, 15. veebruabril kell 15 pakub Thulema nendele küsimusele vastuseid.

Thulema salongis räägib teemad selgeks ning esitleb uuenduslikke ja intelligentseid võimalusi nii kontorilaudadele kui ka kodutingimustesse Saksa energiajaotusseadmete arendaja ja tootja BACHMANN Baltimaade esindaja Margo Kõrgesaar.

Esitlus on eesti keeles. Osavõtt on tasuta.

Üritus toimub Thulema õpi- ja töökeskkonna sisustust tutvustava seminarisarja raames.

Registreeru palun hiljemalt 10. veebruariks kirjutades thulema@thulema.ee

Loe edasi Sulge