Kodukontori lahendused Thulemalt

15. detsember 2020

Lahendasime korduma kippunud probleemi „Mul on koju vaja mugavat ja kvaliteetset töölauda, aga jube keeruline on valida, sest teil on nii palju erinevaid mudeleid“ kodukontorile pühendatud teemajaotusega Thulema veebis.

Kodukontori sektsiooni on koondatud Thulema valikust need tooted, mida kodukontoritesse kõige rohkem küsitud on. Klientide soovidest lähtuvalt on nii mõnigi toode saanud kodukontori tarbeks pisut vähemad mõõdud ja erivenvad viimistlused.

Rohkem infot näeb siit

Loe edasi Sulge
Sitness Urban Madrid

Sitness Urban tooliseeria Topstarilt

14. juuli 2020

Thulema hea partner Topstar on valmis saanud Sitness® Urban istemööbli kollektsiooni.

Kollektsioon on inspiratsiooni saanud suurlinnade sarmist ja metropolidele näo andnud kultuurilisest mitmekesisusest. Iga sari selles tooteperes on sama ainulaadne kui suure linna elegants. Kollektsioonist leiab igale maitsele ja igasse keskkonda sobiva toote – valikus on erineva iseloomuga tugitoole, kohviku- ja restoranitoole, 2 erinevas kõrguses pukke nii kööki kui baarileti äärde. Igas sarjas on võimalik valida mitme erineva jalaraami vahel.

Ilu kõrval pakub kollektsioon ka võrratut istumismugavust. Toolidesse integreeritud Sitness Movement mehhanismi hoiab istuja keha pidevas liikumises ja need mikroliigutused aitavad hoida selga toonuses.

 

Loe edasi Sulge
Blocks

Uudistooted Zilenziolt

26. juuni 2020

Thulema hea partner Zilenzio on turule toonud kaks vahvat akustiliste ruumijagajate perekonda.

Blocks on muhe ruumijagajate süsteem, mis võimaldab jagada ruumi, ruumi pidevalt ümber mängida ja samal ajal parandada ka ruumi akustikat. Täiesti tööriistavabalt on võimalik luua omale meelepäraseid kujundeid ja värvikombinatsioone kasutades 3 erinevas mõõdus mooduleid. Tootja kinnitusel võib Blockside peal ka istuda, aga ohutuse huvides tuleb siiski märkida, et Blocks ei ole istmeks loodud ja ei soovitaks “2.korrusest” kõrgemale istuma ronida.

Zorla on ratastel multifunktsionaalne ruumijagaja – lisaks ruumi liigendamisele parandab Zorla ruumi akustikat ja toob ruumi rohelist ilu – lillekasti saab täita kunsttaimedega või kontorisõbralike potililledega. Ja lihtsalt lillekastiga akustilise ruumijagaja asemel võib valida veel funktsionaalsema lahenduse lisades ruumijagaja ühele poole raamaturiiuli.

Loe edasi Sulge

18. maist salong taas avatud

15. mai 2020

Enam ei pea ette helistama või akna taga lehvitama – esmaspäevast oleme jälle ametlikult avatud.
Kõigi tervise huvides hoiame jätkuvalt sõbralikult distantsi ja peame kinni 2+2 reeglitest, peseme usinasti käsi ja desinfitseerime pindu.
Kohtumisteni.

Loe edasi Sulge

Salong ajutiselt suletud

16. märts 2020

TÄIENDATUD 30. MÄRTSIL

Hea klient

Seoses koroonaviiruse levikuga Eestis ja sooviga hoida oma kolleegide ning klientide tervist on Thulema salong eriolukorra lõpuni avatud ainult virtuaalselt.

Kogu Thulema müügitiim töötab kodukontoris ning on meilide ja mobiiltelefonide teel kättesaadavad salongi tavapärasel tööajal E-R kell 9-17. Meiega saab ühendust e-posti aadressil thulema@kitmanthulema.ee. Päringud saab teele saata ka kodulehe kontaktivormi ja sõnumiga Thulema Facebooki konto kaudu.

Veebisalong www.thulema.ee on avatud ööpäevaringselt.

Kitman Thulema tehas töötab ning kaupade tarnimine ja paigaldamine jätkub. Osaliselt võivad tarned viibida, sest alates 23. märtsist on eriolukorra tõttu suletud tehased Itaalias ja 30. märtsist tehased Hispaanias. Oleme valmis pidevalt muutuvale olukorrale operatiivselt reageerima ja teavitame oma kliente jooksvalt kõigist muudatustest.

Kui kellelgi tekib küsimusi seoses enda tellimusega, palun võtke meiega kindlasti ühendust thulema@kitmanthulema.ee.

Tervist kõigile ja hoiame üksteist!

Teie Thulema

Loe edasi Sulge

Sportlandi kontor

12. detsember 2019

Baltikumi suurim spordi- ja vabaaja tooteid müüv ja turundav ettevõte Sportland, kelle missiooniks on muuta noorte inimeste elu huvitavamaks, paremaks ja emotsionaalsemaks läbi enda poolt pakutavate toodete ning teenuste, uuendas oma kontorit. Missioonis sisalduv ambitsioon huvitavamaks, paremaks ja emotsionaalseks kajastub ka värskenduskuuri läbinud töökeskkonnas. Ja see kontor pole veel kaugeltki valmis, vaid areneb ja uueneb pidevalt koos Sportlandiga.

Aitäh, hea Sportlandi pere, et Kitman Thulema sellele teekonnale kaasa võtnud oled!

Loe edasi Sulge

Krogi uuenenud värvipalett

7. juuni 2019

Thulema Krog-seeria on saanud uuenenud värvipaleti. Krog on jätkuvalt rabavalt lihtne; selles on olemas kõik vajalik ning välja on jäetud kellad ja viled, mille eest peale maksta.

Krogi sarja tööpinnad on valmistatud vastupidavast ja kergesti hooldatavast 22 mm melamiinkattega plaadist. Tööpinna valikus on 3 erinevat värvitooni (valge / kivihall / terashall) ja 3 puiduimitatsiooni (kask / hele saar / pähkel). Sahtliboks ja abipinna korpus on tehtud 19 mm paksusest valge, hele- või tumehalli viimistlusega melamiinplaadist.

Krogi töökohale panevad punkti värskendavalt rõõmsavärvilised lisaelemendid (kaustahoidjad, lauariiulid, tööpinda jätkavad kliendilauad, sirmid), mis loovad mugavust ja isikupära. Töökohtade lisaelemendid on valmistatud õhukesest ja vastupidavast MDF-plaadist ning saadaval viies värvitoonis: klassikud koorekarva valge ja hõõguv tellispunane, uute valikutena oliivroheline, mannavaht ja Sargasso mere sinine. Mööbli metalldetailid on pulbervärvitud halli või valget värvi.

Krogi värvipaleti uuendustega kaasnevad uuendused ka kappide värvivalikus. Hele saar asendab valgendatud tamme viimistluse Moi ja More kappide melamiinide valikus ning More kappidele saab aktsendiks tellida värvitud MDF-plaadist uksi viies erinevas värvitoonis: klassikud koorekarva valge ja hõõguv tellispunane, uute valikutena oliivroheline, mannavaht ja Sargasso mere sinine.

Loe edasi Sulge