THULEMA VINT ON EESTI DISAINIAUHIND BRUNO 2022 NOMINENT

27. september 2022

Uusim liige Thulema tooteperes, ehe ja isikupärane töölaud VINT, jõudis Eesti Disainiauhind Bruno 2022 konkursi nominendi staatusesse. Olla on uhke ja hää.

Toode on loodud ergonoomikat ja optimaalset kasutajamugavust silmas pidades: kasutaja eelistatud tööistmega sobiva kõrguse leidmine käib lihtsalt, loogiliselt, ehedalt, ilma elektrimootorita. Materjalivalik on teadlikult planeedisõbralik: laua pind on pressitud linaõlist ning puidutolmust, plaat on kasevineerist, jalad tehtud kodumaisest tammepuidust, raam ausast terasest. VINT on hoolega tehtud mööblitükk, mille üle võib uhkust tunda. Laua pinda on diskreetselt integreeritud pistikupesade ja USB laadijate komplekt. Juhtmete tarbeks on laua alläärde asetatud metallist juhtmekorvike.

Disaini autorid: Aivo Arusaar, Martin Pärn, Pent Talvet

Kategooria: elukeskkondliku toote disain

Tootja ja tellija: Thulema

Lisainfo

Loe edasi Sulge

THULEMA x VS. ERGONOOMIKA OLULISUS KAASAVAS KOOLIKESKKONNAS

7. september 2022

Õpi- ja töökeskkonnamööbli ekspert Thulema korraldab õpikeskkondi kujundavatele sisearhitektidele ja koolijuhtidele läbi õppeaasta 2022/2023 koolimööbli tootekoolituste sarja.

Juba järgmisel nädalal, 14. septembril 2022 kell 15:00 tutvustab Saksa mööblitootja VS ergonoomilist koolimööblit.
Avaseminaril ERGONOOMIKA OLULISUS KAASAVAS KOOLIKESKKONNAS esitleb VS esindaja Uwe Schmidt tooteid ning otsib vastuseid küsimusele, millele tähelepanu pöörata õpikeskkonna sisustuse valimisel, mis kõige paremini toetaks laste arengut ja vastaks tänapäevastele õpetamise meetoditele.
Esitlus on inglise keeles.

Registreeru palun hiljemalt 12. septembriks kirjutades meiliaadressile thulema@thulema.ee.

VS esindaja on 14. septembril Thulema salongis huviliste päralt ning küsimustele avatud 10-17.
Kui sul ei ole võimalik ametlikul esitlusel (kell 15-16) osaleda, siis oled oodatud kogu päeva jooksul, kuid palun anna oma tulekust meile teada.

Loe edasi Sulge

Ilusat kooliaasta algust!

1. september 2022

Ilusat kooliaasta algust, kõik väikesed ja suured, kes tunnevad tarkuse kutset!

Kõige uhkem koolimaja, Eesti kultuuri- ja haridusmaastiku jaoks ainukordne hoone MUBA, avab uksed muusika-, tantsu- ja tarkusehuvilistele täna, 1. septembril.

Selle ülimalt veetleva kolmkõla-koolimaja erimööbli ning klasside ja kontsertsaalide mööbli on aidanud ellu viia Thulema.

MUBA hoone ideeprojekti autor on Austria arhitekt Thomas Pucher, peaprojekteerija on arhitektuuribüroo 3+1 arhitektid, sisearhitektuurse projekti autorid T43 Sisearhitektid.

Loe edasi Sulge

UUS BRÄND: AKABA

21. juuni 2022

Thulema tutvustas Kopenhaagenis 3 days of design disainipäevade raames uut brändi oma tootevalikus – looduslikud vormid kontoritesse ja kodudesse Hispaania firmalt Akaba. Tooted on Thulema salongis nähtavad alates juuli keskpaigast. Tule tutvuma!

Loe edasi Sulge

MEILE MEELDIB HEA ARHITEKTUUR

31. jaanuar 2022

1. veebruaril kuulutavad Eesti Sisearhitektide Liit, Eesti Maastikuarhitektide Liit, Eesti Arhitektide Liit ja Eesti Kultuurkapitali arhitektuuri sihtkapital välja oma aastapreemiad. Eesti Arhitektuuripreemiad on algatatud 2015. aastal eesmärgiga tunnustada koos silmapaistvaid saavutusi meie arhitektuurivaldkonnas. Tänavuste nominentidega saab tutvuda veebilehel www.arhitektuuripreemiad.ee. Sündmust toetavad Eesti KultuurkapitalVELUXThulema ja JUNG Estonia

Kitman Thulema on nomineeritud objektidest olnud pundis nii Haapsalu põhikooli valmimisel (Arhitektuur: Gert Guriev, Karin Harkmaa, Markus Kaasik, Kerstin Kivila, Mihkel Meriste, Siim Tiisvelt (3+1 Arhitektid), sisearhitektuur: Tuuliki Širokova, Maarja Mets, Martin Kukk (Sees)), kui Saue vallamaja valmimisel (Arhitektuur: Karli Luik, Johan Tali, Mae Köömnemägi, Heidi Urb (molumba), sisearhitektuur: Eeva Masso (EEOO studio); kaasa töötasid: Katrin Tammsaar, Jaana Albert (EEOO studio), molumba).

Pöidlad pihku parimatele!

Loe edasi Sulge

AASTA LÕPP THULEMA SALONGIS

20. detsember 2021

Hea mööblisõber!

Oleme aasta lõpus avatud ebaregulaarsetel aegadel järgnevail kuupäevil:
N, 23. detsembril 9-14
R, 24. detsembril suletud
E-N, 27.-30. detsembril saab meid külastada eelneval kokkuleppel, helistades +37256156637 või kirjutades thulema@thulema.ee
R, 31. detsembril suletud

Toredaid talviseid pidustusi!

Loe edasi Sulge