Thulema X Nevotex

21. september 2023

Eile oli meie salong täidetud rohelist tulevikku väärtustavate sisearhitektidega!

Nii meid kui meie sõpru-sisearhitekte Nevotexi esindajad Rootsist, kes teadsid kõike mööblikangastest ja tulevikutrendidest. Anders Bergqvist rääkis kangatrendide olevikust ja tulevikust. Sandra Comstedt ja Urban Stenevi diskuteerisid teemal: kumb on olulisem, kas trende järgiv disain või roheline tulevik, või kas need kaks saaksid ehk võrdsetel alustel samas ruumis viibida? Samuti räägiti nahast.

Loe edasi Sulge

THULEMA X BIGBANK

25. juuli 2023

Bigbank kolis uude kontorisse – kogu maja sai täidetud Thulema mööbliga, et luua põhjamaise disaini abil oma inimestele eriti mõnus ja hubane töökeskkond.

Kui ka sina tahaksid kodumaisest kontorimugavusest osa saada, osale Bigbanki loosis või leia oma uus kontorimööbel meie kodulehelt.

Loe edasi Sulge

THULEMA X PATTIO

19. mai 2023

Kontor ei ole enam kontor. Enne pandeemiat nägid meie töökodud ja päriskodud vägagi erinevad välja. Tänases maailmas on need piirid hägused, töökodu peab olema täpselt sama mugav, sama kodune, sama värviline, kui meie päriskodu.
Seda soovi arvestades otsime mööblitootjana, disainerina, sisearhitektina iga päev võimalusi muutusteks. Kuidas tuua päriselu meie töökoju? Kuidas tekitada must-valge-hallides kontorites emotsioone, tundeid, inspiratsiooni? Värve kandval mööblil on selles võimas roll.

Kutsume sind kolmapäeval, 31. mail kell 15 Thulema salongi inspireeruma. Thulemas esitleb tooteid ja räägib valgusest, soojusest ning eelkõige värvidest Hispaania mööblitootja Forma 5 ja selle brändi Pattio esindaja, Hispaania fiilingu saadik Pablo Limeres.

Seminar toimub Thulema õpi- ja töökeskkonna sisustust tutvustava üritussarja raames. Selle hooaja viimane.
Vaid selleks õhtuks saab Thulema salongist Casa Tapas, kus pakutakse suupisteid ja head veini otse Sevilla päikese alt kuumade rütmide saatel.

Esitlus on inglise keeles. Osavõtt on tasuta.

Registreeru, palun, kirjutades thulema@thulema.ee

Loe edasi Sulge

SEMINAR: PISTIKUPESADE JA KAABLIMAJANDUSE LAHENDUSED MUUTUNUD TÖÖKODUS

6. veebruar 2023

Kontor ei ole enam kontor. On tore mõelda, et võime oma tööd teha kus tahes, kuid oleme reaalsuses siiski piiratud kohtadega, kust meie arvuti voolu saab. Ja vool liigub endiselt ainult vanaaegsel moel juhtmeid mööda.
Kuidas saab elekter laua sisse või kuhu iganes, kus meile tööd teha meeldib? Kolmapäeval, 15. veebruabril kell 15 pakub Thulema nendele küsimusele vastuseid.

Thulema salongis räägib teemad selgeks ning esitleb uuenduslikke ja intelligentseid võimalusi nii kontorilaudadele kui ka kodutingimustesse Saksa energiajaotusseadmete arendaja ja tootja BACHMANN Baltimaade esindaja Margo Kõrgesaar.

Esitlus on eesti keeles. Osavõtt on tasuta.

Üritus toimub Thulema õpi- ja töökeskkonna sisustust tutvustava seminarisarja raames.

Registreeru palun hiljemalt 10. veebruariks kirjutades thulema@thulema.ee

Loe edasi Sulge

Thulema Kaubamajas

3. veebruar 2023
Meie töölaud VINT ja ripplauariiul RAHN on nüüdsest Tallinna Kaubamaja Kodumaailmas imetlejate ja ostjate ootel! Meil on hea meel Kaubamaja “Eesti Disainikuu” raames esindada Eestis disainitud ja toodetud kvaliteetmööblit, mille üle võib uhkust tunda.
Lisaks oleme välja pannud oma tootevaliku uue brändi AKABA töötoolid Hispaaniast.
Külasta ka Kaubamaja e-poodi:
Loe edasi Sulge

Tähelepanu, päkapikud!

19. detsember 2022

🎁 Enne heade laste ustele koputamist astuge sisse Thulema salongi. Kui toolid ja lauad kingikotti ei mahu, aitame kotisuu lahti hoida mõne väiksema paki jaoks.

Uusim bränd Thulema valikus – AVOLT pikendusjuhe Square 1. Kunstiteos, mis mõjub stiilselt igas interjööris.

📍Thulema salong avatud E-R 9-17
Pärnu mnt 158, Tallinn

Loe edasi Sulge

Aeg hankida elektrilaud

7. november 2022

Sügiskaamos on tulekul. Thulema aitab Sul selleks valmistuda!

Novembri lõpuni on Thulema 1350x800mm elektriliselt kõrgusreguleeritavad SÄRTS töölauad 30% soodsamad – erihind vaid 299€+km!

Tule ja tutvu laudadega ning vali omale meelepärane välja meie hubases salongis aadressil Pärnu mnt 158, avatud E-R 9-17. Lauad on laost kohe saadaval!

Kõrgusreguleeritav laud

  • Toetab Sinu füüsilist heaolu
  • Turgutab tervist ja peletab väsimust
  • Suurendab produktiivsust

Viimistlused:

  • Lauaplaat – pähkel/valge/terashall
  • Jalad – must/valge/hall

Ajatule lemmikule lisaks leiad Thulema salongist suure valiku head Eesti disaini ja palju ergonoomilisi toole oma töökeskkonda.

 

Loe edasi Sulge

THULEMA X THRONA. ESD-, LABORI-, PUHASRUUMI- JA KASSATOOLIDE TUTVUSTUS

13. oktoober 2022

Juba järgmisel nädalal, reedel, 21. oktoobril 2022 kell 15:00 toimub Thulema salongis Itaalia eriotstarbeliste toolide tootja THRONA tootetutvustus.
Throna antistaatilised ESD toolid on mõeldud kasutamiseks elektroonikatööstuses jt kohtades, kus staatiline elekter võib tekitada olulist kahju. Laboritoolidele esitatud nõuded on sama mitmekesised ja eripalgelised kui laborid, kus neid kasutatakse. Kuidas laboritoolide maailmas orienteeruda? Milline tool sobib puhasruumi, milline toiduainetööstusesse? Mis teeb ühest spetsiaalselt labori jaoks disainitud toolist just teie laborisse sobiva ergonoomilise tooli? Mida pidada silmas kaupluse kassasse töötooli valides? – neile ja paljudele teistele küsimustele aitab vastuseid leida Throna esindaja Alberto Forin.

Valikut spetsiaaltoole saab tutvustusel ka vaadata ja testida. Esitlus on inglise ja eesti keeles. Osavõtt on tasuta.

Üritus toimub Thulema õpi- ja töökeskkonna sisustust tutvustava seminarisarja raames.

Registreeru palun hiljemalt 17. oktoobriks kirjutades meiliaadressile thulema@thulema.ee.

Loe edasi Sulge

THULEMA VINT ON EESTI DISAINIAUHIND BRUNO 2022 NOMINENT

27. september 2022

Uusim liige Thulema tooteperes, ehe ja isikupärane töölaud VINT, jõudis Eesti Disainiauhind Bruno 2022 konkursi nominendi staatusesse. Olla on uhke ja hää.

Toode on loodud ergonoomikat ja optimaalset kasutajamugavust silmas pidades: kasutaja eelistatud tööistmega sobiva kõrguse leidmine käib lihtsalt, loogiliselt, ehedalt, ilma elektrimootorita. Materjalivalik on teadlikult planeedisõbralik: laua pind on pressitud linaõlist ning puidutolmust, plaat on kasevineerist, jalad tehtud kodumaisest tammepuidust, raam ausast terasest. VINT on hoolega tehtud mööblitükk, mille üle võib uhkust tunda. Laua pinda on diskreetselt integreeritud pistikupesade ja USB laadijate komplekt. Juhtmete tarbeks on laua alläärde asetatud metallist juhtmekorvike.

Disaini autorid: Aivo Arusaar, Martin Pärn, Pent Talvet

Kategooria: elukeskkondliku toote disain

Tootja ja tellija: Thulema

Lisainfo

Loe edasi Sulge