B-LINE

B—Line’i võib õigusega nimetada Itaalia disainiikoonide taaselustajaks. B—Line, mille asutas Giorgio Bordin, on visionäärne ettevõte, mis on toonud meie ruumipilti mitmeid Itaalia disainiikoone. Need on ikoonilised teosed, mis on loodud, siis aastate jooksul kadunud, muutunud aegunuks, ja siis taas elule äratatud. Toodetest, mis on uuesti välja antud, on mõned ajalugu teinud, mitmed neist kunsti- ja disainiteostest täheks saanud, näiteks Joe Colombo kuulus Boby.

Juba varasest algusest paigutab B—Line oma uuesti ellu kutsutavate disainiikoonide kõrvale kaasaegseid mööblitükke koostööst rahvusvaheliste disaineritega. Need mitmetahulised projektid ei oma ainult vastutust koostööst suure disaini alustaladega vaid julgustavad katsetama stiilseid ja iseloomukaid üleminekuid kodukeskkondadest tööruumidesse ning õuest siseruumidesse, mis on üha enam hübriidsed ja muutlikud, vastavalt tänapäeva elustiili nõudmistele.

B—Line on innovatsiooni ja traditsiooni sümbioos, kus disainiajalugu taaselustatakse ja kohandatakse tänapäeva dünaamilise maailma jaoks.

Disain Joe Colombo

Vaata lisa

Vaata selle brändi tooteid