FORMA 5

Hispaania päritolu Forma 5 on olnud juhtiv büromööbli ja -toolide tootja juba üle 35 aasta. Forma 5 teekond sai alguse visioonist ja pühendumusest luua funktsionaalset ja esteetiliselt nauditavat mööblit, mis sobituks kaasaegsetesse tööruumidesse.

Konkurentsitihedas ja pidevalt muutuvas turukeskkonnas suudab Forma 5 rahuldada mugavusest ja kvaliteedist lugu pidava kliendi kõrgeimad nõudmised. Selle eesmärgi saavutamiseks on Forma 5 panustanud innovatsiooni. Ja see pole neile lihtsalt tühine märksõna – see on ettevõtte evolutsiooni mootor. 

Forma 5 edu toetub nende tootearendus- ja disainiprotsessile, mis ei piirdu vaid esteetikaga, vaid mõjutab otseselt lõppkasutaja kogemust. Alates ergonoomilistest kaalutlustest kuni visuaalse kvaliteedi, tööstusdisaini, kvaliteetsete toorainete valiku ja innovaatilise tehnoloogiani moodustab see nende loomeprotsessi terviku.

Nende pühendumus kvaliteedile ja tipptasemele ulatub kaugemale sõnadest. See on lubadus, mis on hoolikalt läbi mõeldud, mis on sisse põimitud igasse loodud tootesse, igasse detaili. Iga toode, millele on antud Forma 5 nimi, on tõestus nende pühendumusest kvaliteedile, funktsionaalsusele ja vastutustundlikele praktikatele.

Disain 

Lievore Altherr Molina

ITO Design

Josep Lluscá

Jorge Herrera

 

Forma 5 veebileht