TRUE DESIGN

TRUE Design on Itaalia funktsionaaslete sisustuslahenduste looja, pakkudes kollektsioone, mis on inspireeritud orgaanilistest kujunditest, määratletud mitmetes funktsioonides, ühendatuna mugavate vormide, isikupärastatud värvide, kvaliteetsete materjalide ja uuenduslike lahendustega.

1983. aastal asutatud TRUE on ettevõtteks kasvanud pereprojekt, kandes endas aastate jooksul omandatud oskusteavet, kombineerituna agiilsuse ja värskusega.

TRUE brändi vaim peegeldab nende kollektsiooni aluseks olevaid väärtusi, mida iseloomustab autentsus, praktilisus ja konkreetsus, võttes arvesse disainerite ja avalikkuse tegelikke vajadusi kogu maailmas. Uue aastatuhande alguses, kuid eriti viimastel aastatel, on töökohad lakanud olemast pelgalt töökohad, muutunud üha enam ruumiks, mida iseloomustab vajadus emotsioonide järele, vajadus vabastada ruum mineviku jäikadest arhitektuuridogmadest. Just sellele TRUE kollektsioon jätkusuutlikult keskendub, püüdes pakkuda nii ajas vastu pidavat disaini kui ajas vastu pidavaid materjale.

Veebileht

Pehme mööbli ülevaade

Puitmööbli ülevaade

Välimööbli ülevaade