THULEMA

Thulema loob 21. sajandi mööblit 21. sajandi inimeste kontoritesse ja avalikku ruumi. Esitame oma töö kvaliteedile kõige kõrgemad nõudmised – nii oma mõttetööle, tööle koos kliendiga kui ka tööle, mida tehakse meie mööbli valmistamisel, koostamisel ja paigaldamisel.

Thulema on eestimaine. Meie algus jääb aastasse 1992, omades täna, 30+ aastat hiljem, sarnast positsiooni turul, sarnast entusiasmi pakkuda klientidele midagi enamat kui iseloomutu kontorilaud. Oleme ajas kasvanud mööbli tootjast töökeskkonna loojaks.

Pikaajaline ja viljakas koostöösuhe Eesti toote- ja mööblidisainerite teravamat tippu koondava disainibürooga i s e a s i ei hõlma ainult uute toodete loomist, vaid kätkeb endas disaini võimaluste kõikehõlmavat kaasamist ettevõtte arengusse ja tegevusse. Kontorimööbel on sageli hirmutavalt iseloomutu, i s e a s i looming pole seda kunagi olnud.

Thulema kollektsioon kätkeb endas terviklikke tooteperekondi, kus tooted ei võistle omavahel, vaid toetavad teineteist, võimaldades tunduvalt laiemaid kombinatsioone erinevatest sisustuslahendustest. Täna, kus juba mõnda aega #kontoreioleenamkontor, oleme töö uueks mõelnud. Nüüd vajab kontor pahupidipööramist, et seda uut tööd toetada. Thulema on selle väljakutse vastu võtnud ja ennast ümber mõelnud, pakkudes välja teist tüüpi mänguruumi, mööbli, mis on võimeline reageerima, mis jätab vabadust inimestele ning võimaldab ehitada paindliku kollaažirikka keskkonna.

Näiteks võitis disainiauhinnaga Bruno tunnustatud Thulema büroomööbliseeria KROG peapreemia 2006. aastal ja on endiselt Thulema klientide lemmik. Samuti ei loobu kliendid meie mööbiseeriasse ammu kuuluvatest i s e a s i töödest, LOOV ja THOR.

Thulema uus kontseptsioon hõlmab nii laudade kui aktiivsete vaheseinte seeriaid kui ka kummalisi väikeseid mööblielemente. Ühed on sosistavad ja tagasihoidlikud, teised ekspressiivsed ja valjult hõikavad.

Meie elegantsete kohvikuhõnguliste jalgadega lauaseeria SKÄR valikus on pea kõik erinevad lauaplaadikujud väikestest ovaalsetest kuni suurte platoodeni. Need lauad on loodud mitmetüübiliseks kasutuseks, neil puudub esimene ja tagumine külg.

Lauaseeriat täiendavad ratastel liigutatavad AKUSTILISED SEINAD, mis võivad kanda nii tahvlit, telerit, riiuleid, andes võimaluse paindlikult ruume muuta ja liigendada.

Pilku püüdev lauariiul RAHN – tänapäevane alternatiiv sahtliboksidele ja kappidele – on iseloomuga mööbliese, pakkudes kohta nii käekotile kui mobiili kontaktivabale laadimisele.

Ekspressiivsed värvilised SÄLK seinariiulid on põnevaks vastandiks pastelselt tumedates toonides lauaseeriatele.

Thulema ehe ja isikupärane laud VINT on loodud ergonoomikat ja optimaalset kasutajamugavust silmas pidades: eelistatud tööistmele sobiva kõrguse leidmine käib lihtsalt, loogiliselt, ehedalt, ilma elektrimootorita. VINT on Eesti Disainiauhind Bruno 2022 nominent.

Thulema inspireerivad töökeskkonnad on meie salongis, Pärnu mnt 158, sinu ootel.